Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Як відкрити Деу Ланос без ключа самостійно

08.05.2020 | Lanos

Знаючи власну схильність до неуважності, багато водіїв страхуються від втрати ключа по-різному: хтось ховає дублікат в секретному місці, закріплюючи його в порожнині бампера або в плафоні заднього ліхтаря, хтось чинить ще дотепніше. Однак відкрити Деу Ланос без ключа, виявляється, не так вже й складно.

jnrhsdftv ,tp rk.xf

Відкриваємо Ланос підручними засобами

Спеціально навчені люди за допомогою відмичок та за певну плату без проблем розкриють дверний замок нашого Ланоса. Ми залишимо цей варіант як крайній захід, оскільки платити гроші за дріб'язкову роботу згодні далеко не всі.

устройство

Але і дріб'язкової ця задача може стати тільки тоді, коли нам стануть відомі всі тонкощі пристрою дверного замка і системи блокування замка та будівлю інших кузовних запчастин Деу Ланос. Основна наша мета - вивчити розташування тяг дверної ручки і клавіші блокування дверей.

устройство замка

Якщо ж на автомобілі встановлений центральний замок, з'являється можливість дістатися зовні не тільки до тяг, але і до виконавчого механізму, соленоїду. 

соленоид

Замок двері пов'язаний з дверною внутрішньою ручкою тягою. Друга тяга, розташована трохи вище, відповідає за блокування замка.

тяги

Як правило, саме цю тягу і використовують для розблокування дверей.

Залишилося розібратися, як саме отримати доступ до цих тягам або до соленоїда зовні, маючи мінімум інструментів. Існує кілька способів, але в будь-якому випадку нам доведеться зняти нижній ущільнювач бокового скла, заднього або переднього, різниці немає.

снимаем уплотнитель

Щоб зняти ущільнювач, досить підчепити його знизу або викруткою, якщо вона є, або будь-яким ключем, намагаючись не пошкодити фарбу на дверях. Іноді вдається це зробити і голими руками.

сняли уплотнитель

Підчепивши задню частину ущільнювача, акуратно і поступово знімаємо його, переміщаючи зусилля від задньої частини до передньої. 

Коли ущільнювач знятий, отримуємо зазор між склом і обшивкою дверей розміром приблизно 10-13 мм.

зазор

Цього цілком достатньо, щоб оперувати тягами або соленоїдом.

соленоид и тяги

Втім, потрібно мати чим оперувати, руками туди не дістатися. Нам допоможе або шматок сталевого дроту, або метрова металева лінійка, або будь-який інший подібний предмет. Шампур, наприклад.

крюк

Якщо використовуємо дріт, на її кінці вигинаємо невеликий гак з урахуванням діаметра тяги. Крюк повинен вийти такого розміру, щоб він був більше діаметра тяги, приблизно 8-12 мм. Але не набагато більше, оскільки дріт буде зісковзувати з тяги.

расстояние

Коли гачок готовий, відкладаємо на дроті відстань, приблизно рівну відстані від нижньої крайки дверного вікна по нижню крайку ручки. У цьому секторі робимо невеликий вигин.

изгиб

Він потрібен для того, щоб відвести гак безпосередньо від замку і наблизити його до тяги.

Тепер основне - вставляємо дротяний гак в зазор між склом і дверною рамкою в районі дверної ручки, провертає гак так, щоб захопити верхню тягу блокування замка,

вверх

підтягуємо її вгору

тянем вперед

і просуваємо вперед. Блокування замка знято, двері можна відкривати.

Інші способи розблокування замка на Ланосі

Якщо з якихось причин цей варіант не спрацював, можна піти іншим шляхом. А саме - постаратися опустити бічне вікно так, щоб між склом і рамкою з'явився невеликий зазор. 5 мм цілком достатньо, щоб через щілину можна було б пропустити або ту ж дріт, або металеву довгу лінійку.

опускаем окна

За допомогою допоміжного інструменту будемо намагатися опустити скло, поступово провертаючи ручку склопідіймача проти годинникової стрілки до тих пір, поки не з'явиться можливість помістити руку або більш ефективний інструмент для відкручування ручки всередину салону.

Лінійкою також можна спробувати відщепнути клавішу блокування, якщо її довжина близько метра або більше.

Якщо є можливість доопрацювати лінійку, надається ще одна можливість відкрити Ланос без ключів. Для цього знадобиться точильний верстат та 50-сантиметрова лінійка.

крюк из линейки

Лінійка згинається невеликий дугою, а її кінець обточується на жорні у вигляді гачка. 

изгибеам

У цьому випадку нема потреби знімати ущільнювач скла, оскільки тонка металева лінійка запросто проходить в зазор між склом і ущільнювачем.

тянем

Вставляємо лінійку в зазор і намагаємося намацати тягу блокування або язичок зовнішнього замку.

язычок

Цей спосіб працює як на передніх, так і на задніх дверях автомобілів Деу Ланос та Сенс.

Звичайно, є і більш варварські способи, але наведених вище варіантів цілком достатньо, щоб заощадити 300 гривень мінімум (які доведеться віддати рятівникам зі служби розблокування) або уникнути пошкодження скла та інших кузовних запчастин Деу Ланос.

 
Розкажіть друзям

» Всі новини


Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як відкрити Деу Ланос без ключа самостійно"

Відгуки: 0
Оцініть статтю:
.