Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*✓ Огромный выбор ✓ Гарантия ✓ ⏩ Подбор запчастей Шевроле, Дэу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Тече масло с подушки двигуна Шевроле Авео Т250

25.07.2020 | Aveo

У конструкції автомобіля досить важливе місце займають різні кріплення. Серед інших запчастин Шевроле Авео цієї спрямованості слід виділити опору двигуна, чи, як її ще називають – подушку.

Опора двигуна

Опора двигуна призначена для виконання відразу декількох важливих функцій:

  • Надійна фіксація двигуна до інших конструктивних елементів автомобіля.
  • Гасіння вібрацій, що йдуть від силового агрегату на кузов автомобіля, включаючи простой авто на холостих оборотах.
  • Зниження зносу комплектуючих шляхом мінімізації розгойдування двигуна.
  • Гасіння ударів і поштовхів, які можуть передаватися на силовий агрегат при подоланні нерівностей дорожнього покриття.

Завдяки ретельному прорахунку конструкції автомобіля на етапі проектування подушки розставляються в достатній кількості і в строго певних місцях, що дозволяє зводити вірогідність зміщення двигуна до мінімуму.

Для багатьох буде відкриттям той факт, що на Шевроле Авео використовуються гідравлічні подушки двигуна, а не резинометалічні, як думають власники цього авто.

Протікання масла з подушки двигуна

Це означає, що в конструкції опори представлені не лише металевий корпус з гумовою вставкою (сайлентблоком), але і спеціальні камери з відповідною робочою рідиною.

Наявність таких камер значно підвищують ефективність роботи опори, оскільки рідина виступає хорошою демпфуючою речовиною.

Про необхідність перевірки, а найчастіше і заміни подушки двигуна, можуть свідчити такі чинники:

  • Підвищення шуму роботи двигуна, що часто супроводжується появою сильної вібрації кузова.
  • Чутний звук удару двигун в конструктивні елементи автомобіля, що особливо явно спостерігається у момент початку руху або при гальмуванні.
  • Утворення течі масла в районі подушки двигуна Шевроле Авео.

Виявити проблеми також можна, провівши візуальний огляд опори. Зазвичай вихід з ладу деталі супроводжується і візуальними ефектами у вигляді розірваної гуми, тріщин в металевому корпусі або потьоками масла. Відповідно, встановити поломку буде досить легко.

Розкриваємо секрет подушки двигуна Шевроле Авео – розбір подушки і вивчення деталей

Першою ознакою проблеми послужив маслянистий потьок, виявлений при огляді днища автомобіля. Проте відразу встановити джерело течі не вдалося, оскільки було невідомо про те, що на автомобілі встановлені гідравлічні подушки двигуна.

Виявилася дивна теча

В процесі огляду автомобіля і пошуку джерела рідини, яка підтікає, був перевірений бачок гідропідсилювача, акумулятор, бачок охолоджувальної системи. Останній, до речі, розташований досить далеко і навіть у разі течі не міг пробігти у встановленому місці.

Перевірялися бачки

Вдалося добратися до подушки двигуна Шевроле Авео. Саме на ній видима основна брудна і мокра пляма. Виявився дивний отвір, з якого, до речі, і протікає масло.

Теча на опорі

Щоб отримати доступ до подушки і ретельно оглянути її довелося зняти акумулятор автомобіля, а також демонтувати майданчик під його установку. Робиться це досить швидко і без особливих проблем.

Знімається акумулятор

Було прийнято рішення відкрутити і зняти подушку, з якою виникли проблеми. Після цього фіксуємо її в лещатах і проводимо ретельний огляд. Виявилось, що теча реально походить з подушки силового агрегату.

Знімається опора

До речі, ці технологічні отвори не суцільні. Протікання масла можна спостерігати при розхитуванні опори, що говорить про вірогідне ушкодження внутрішніх конструктивних отворів.

Отвори не суцільні

Викруткою розхитали подушку і переконалися в тому, що масло тече саме з неї. Найімовірніше масло знаходиться в порожнинах, розташованих біля гумових елементів конструкції опори двигуна Шевроле Авео.

Розхитали опору і перевірили течу

Оскільки проводитиметься заміна подушки, то було прийнято рішення розібрати стару опору і вивчити її конструкцію. Розпочали із спроби проколоти передбачувану камеру з маслом, що зробити вдалося. У ній реально опинилася робоча рідина.

Проколюється камера з маслом

Відповідно, не варто проводити огляд подушки, використовуючи викрутки або інші гострі предмети. Інакше є вірогідність пошкодити камеру з рідиною, після чого доведеться замінювати опору, оскільки вона повною мірою не виконуватиме поставлені завдання.

Краще не перевіряти подушку гострими предметами

У новій подушці також чується характерне хлюпання, що свідчить про наявність рідині в конструкції. Перевірити це можна, просто струсивши деталь або розхитавши частину, що рухається. Відповідно – можна упевнено стверджувати, що на Шевроле Авео використовуються гідравлічні опори двигуна.

Перевіряється нова опора

При перевірці викруткою може статися ушкодження пильника, і не факт, що рідина почне протікати відразу. Цілком імовірно, що теча утворюється трохи пізніше, але опору міняти доведеться незабаром. Тільки візуальний огляд.

Можна випадково проколоти камеру

Спиляли задню частину подушки двигуна, що дозволило краще розглянути внутрішню будову деталі.

Спилюється частина подушки

Власне, сам сайлентблок ще у хорошому стані і міг прослужити довго.

Перевіряється внутрішній стан

Проте пошкоджена одна з камер з маслом, через що доведеться ставити нову запчастину. Масло вибігло, і опора не справляється з роботою.

Пошкоджена одна камера

Викруткою розгинаємо металеву скобу по контуру, що дозволить продовжити розбір опори. Ця частина, по суті, завальцована всередину, так що довелося повозитися з демонтажем.

Відгинається металева скоба

Основне ушкодження опори двигуна Шевроле Авео виявилося в торці деталі, де і сталося ушкодження гумової камери. Саме звідси і відбувалося витискування масла при русі автомобіля і вібраціях.

Основні ушкодження в торці

Усередині опори виявилася ще одна обойма, прогумована. Біля неї і розташовані камери з робочою рідиною.

Усередині є прогумована обойма

Таким чином вдалося краще розібратися у будові подушки двигуна, а також провести заміну пошкодженої опори на нову.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Тече масло с подушки двигуна Шевроле Авео Т250"

Відгуки: 0
Оцініть статтю:
.