Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00
RU | UA
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*✓ Огромный выбор ✓ Гарантия ✓ ⏩ Подбор запчастей Шевроле, Дэу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Як поміняти масло в КПП Шевроле Лачетті

24.05.2019 | Lacetti

General Motors наполегливо твердить про те, що трансмісійне масло в механічній коробці передач підлягає заміні лише під час капітального ремонту. Проте відгуки власників про терміни заміни масла і ресурсу КПП F16 в цілому однозначні & mdash; масло міняти потрібно.

Коли міняти масло в коробці передач F16 Лачетті

Трансмісійне масло не зазнає таких навантажень, як моторне, разом з тим, воно так само окислюється, так само засмічується і так само приносить шкоду агрегату в цілому при несвоєчасній заміні. Є кілька моментів, що впливають на частоту заміни трансмісіонкі в коробці передач:
 • Якість масла. Ціна, бренд, відповідність заводської специфікації & mdash; все це рано чи пізно позначиться на властивостях масел. 
 • Умови експлуатації. Важкий причіп, режим таксі, погані дороги змушують міняти масло ще частіше, ніж зазвичай.
 • А також агресивний стиль водіння не сприяє довговічності КПП і масла, в неї залитого.
 • Загальний стан трансмісії.
 • Пильовики і сальники, ущільнювачі, якість пробок і прокладок сильно впливають на вміст пилу в маслі. Пил — це кремнієва пудра, яка є ідеальним абразивом і здатна угробити будь-який механізм елементами, що труться, в найкоротші терміни.
Список неприємностей можна продовжувати і далі, однак і цього буде достатньо, щоб переконати себе в необхідності заміни мастила в коробці кожних 60-70 тисяч км пробігу або три роки експлуатації. Синтетичні масла, як правило, служать на 30 тисяч довше.
Це в тому випадку, коли коробка, гранати і сальники не виявляють ознак несправності або витоку мастила. А перевірку рівня мастила в механічній коробці Лачетті бажано проводити не рідше, ніж раз в 12-13 тисяч пробігу.

Міняємо масло в МКПП Лачетті своїми силами

Для заміни нам знадобиться стандартний набір інструментів (головка 13 мм, викрутки, торцеві або накидні ключі), ємність для зливу відпрацьованого масла (2-3 л), ганчір'я, нова прокладка піддону КПП і герметик. Також стане в нагоді металева щітка і заправний шприц.
Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 1. При повній заміні масла буде необхідно залити 1,8 л рідини. Оскільки такий обсяг нам ніхто не продасть, купуємо або 2-літрову упаковку масла, відповідного по специфікації GM GL4/5, або дві літрових.
 2. В'язкість вибираємо згідно з кліматичними умовами. Для більшості регіонів України оптимальним буде масло з в'язкістю 75W-80. Вони будуть зберігати властивості при температурі від -40 С аж до + 35 С. Оригінальне масло з артикулом 93740315 по стандарту SAE 75W90.
 3. Порядок роботи наступний:
 4. прогріваємо двигун до робочої температури, щоб теплому маслу було простіше звільнити шестерні і підшипники КПП.
 5.  Знімаємо захист двигуна, якщо він є.
 6. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 7. Переконуємося в тому, що прокладка, яку ми купили попередньо, відповідає за кількістю болтів встановленої. Отворів може бути 10, або 11 в залежності від року випуску машини.
 8. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 9. Ретельно очищаємо піддон, болти кріплення від бруду металевою щіткою.
 10. Оглядаємо сальники приводів на предмет протікання, крім того, перевіряємо стан самих приводних валів. Вони можуть мати невеликий люфт в межах 1-3 мм
 11. Відкручуємо сапун з-під капота, знявши попередньо пластиковий ковпачок. Використовуємо головку або ріжковий ключ на 17 мм.
 12. Відпускаємо болти кріплення піддону КПП, не забувши підставити ємність для зливу.
 13. Після того, як більша частина масла злита, знімаємо піддон, не забираючи ємність з-під КПП піднімаємо ліву сторону автомобіля. 
 14. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 15. Цим ми забезпечимо повний злив старого масла.
 16. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 17. Видаляємо сліди старої прокладки з привалочної площині КПП і з кришки.
 18. < li>ретельно миємо і очищаємо піддон, знежирюємо привалочні площини.
 19. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 20. Наносимо герметик по периметру кришки, укладаємо нову прокладку.
 21. Відкручуємо контрольну пробку рівня масла. Вона розташована зліва біля приводу. 
 22. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 23. Обов'язково очищаємо її магнітний шар від стружки і бруду.
 24. Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
 25. Встановлюємо піддон на місце, рівномірно затягуючи болти кріплення із зусиллям 35 Н∙м за принципом затягування будь кришки — хрест-навхрест.
 26. За допомогою шприця або воронки заливаємо близько 1,6-1,7 л масла через отвір сапуна. Рівень перевіряємо через контрольний отвір.
Як замінити масло в коробці передач Шевроле Лачетті
Знову прогріваємо мотор і, через деякий час, перевіряємо рівень ще раз. За необхідністю доливаємо потрібну кількість.
Після заміни бажано знову перевірити рівень масла через 300-400 км пробігу, а також переконатися в тому, що прокладка піддону не збирається текти.
Розкажіть друзям

» Всі новини


.