Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Чистка кондиціонера Деу Ланос. Прибираємо запах в салоні

15.12.2020 | Lanos

Поширеною проблемою в роботі автомобільного кондиціонера є утворення неприємного запаху при початку експлуатації. Особливо це проявляється після тривалого періоду, коли кондиціонер не експлуатувався, як і частенько уся система обдування салону.

Система обдування

Для усунення цієї проблеми на Деу Ланос необхідно хоч би один раз в рік проводити чищення системи обдування салону. При цьому зовсім не обов'язково для цього розбирати торпеду і проводити повністю механічне очищення.

Неприємний запах виникає із-за засмічення системи подання повітря дрібним сміттям і шкідливими бактеріями. Відповідно, від проблеми можна позбавитися провівши звичайне чищення спеціальними засобами, які можна легко купити.

Швидке очищення кондиціонера Деу Ланос

Для проведення робіт знадобиться невеликий запас часу – біля півгодини. Також заздалегідь необхідно придбати спеціальний засіб для чищення, який додатково оснащуються досить довгою трубкою.

Засіб для чищення

Слід звертати увагу на те, щоб трубка на кінці була заглушена, а отвори розташовувалися з боків. Це дозволить істотно спростити нанесення засобу у вентиляційних каналах, рівномірно розподіливши його по усій системі, а не тільки вперед.

Краще вибирати трубку з бічними отворами

Після цього просовуємо максимально далеко трубку засобу в дефлектор і наносимо піну.

Просовуємо трубку в дефлектор

Заповнювати систему необхідно до того моменту, поки піна не підійде до самих дефлекторів.

Заповнюємо максимально

Разом з піною з дефлектором видавлюватиметься і дрібний бруд, який потім можна акуратно стерти вологою ганчіркою.

З піною виходить бруд

Після нанесення піни необхідно почекати певний час, який зазвичай вказується на балончику з вибраним засобом. В даному випадку довелося чекати 5 хвилин, після чого піна просто розчинилася.

Чекаємо висихання піни

Після цього заводимо двигун Деу Ланос. Включаємо обдування на підігрівання на максимальне значення. Режим виставляємо на 4. Далі періодично перемикаємо зону обдування – ноги, лобове скло і інші. Даємо так попрацювати автомобілю 10 хвилин.

Просушуємо систему

Неприємні запахи зникли. При проведенні подібної обробки хоч би один раз в рік жодних проблем з ним не буде, і можна буде спокійно експлуатувати обдування в різних режимах. За бажанням краще проводити чищення кожні півроку.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Чистка кондиціонера Деу Ланос. Прибираємо запах в салоні"

Відгуки: 0
Оцініть статтю:
.