Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*RU | UA
☎ +38 093 17-03-007
☎ +38 067 80-02-002
☎ +38 097 21-90-504
☎ +38 095 91-25-705
✓ Величезний вибір ✓ Гарантія ✓ ⏩ Підбір запчастин Шевроле, Деу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Заміна внутрішньої ручки дверей Шевроле Авео Т250

01.06.2019 | Aveo

Як і в більшості бюджетних автомобілів, в Шевроле Авео Т250 встановлені внутрішні дверні ручки з пластика. Матеріал сам по собі надійний, оскільки зі зворотного боку ручки передбачені ребра жорсткості, та й довжина важеля не надто велика. Але саме короткий важіль і велике надмірне зусилля часто буває причиною поломки дверний внутрішньої ручки.

поломанная ручка

Рукоятка може поламатися через раптове заклинювання дверного замка, тяги замку, несправності самого механізму відмикання дверей. Замінити дверну ручку нескладно, але, щоб уникнути зайвої втрати часу і витрат, краще стежити за станом замків дверей, регулярно обробляти їх проникаючими мастилами, особливо в холодну пору року. Тоді і ручки будуть цілі, і замки закриті.

Вибираємо ручку дверей внутрішню для Авео

На ринку України представлено кілька варіантів внутрішньої ручки дверей для Chevrolet Aveo Т250, а виконання механізму відмикання залежить від комплектації автомобіля. Найбільш поширені - чорні пластикові нефарбовані ручки. Їх номер за каталогом GENERAL MOTORS 96462708, ціна близько 130 гривень на 2019 рік.

оригинальная ручка

Майже вдвічі дешевше ручка ONR 96462708 (виробництво ONNURI), її ціна близько 80 гривень. Корейська оригінальна металева ручка з хромовим покриттям і з номером за каталогом GM 96462709 обійдеться в 500-520 гривень. Ідентична на вигляд, але пластикова з хромовою фарбою (96462710-OEM) коштує 165 гривень.

Міняємо дверну ручку на Шевроле Авео Т250

Якщо немає проблем з тягами і дверним замком, карту двері для заміни ручки знімати не потрібно. Щоб швидко провести заміну, необхідні пара викруток з плоским шліцом, нова ручка, викрутка під хрест і гачок, загнутий під 90° зі звичайного електрода діаметром 3 мм.

В першу чергу, відтягуємо однією викруткою вниз верхню частину пластикової накладки ніші, а другою відчіпляємо верхній язичок.

оттягиваем верхний край

Накладка кріпиться на клямці, передньому фиксаторі і двох вушках в задній частині.

крышку можно вынимать

Акуратно, щоб не зламати пластикові фіксатори, виймаємо накладку з дверної карти.

снятая крышка

Відкручуємо гвинт кріплення ручки хрестової викруткою.

откручиваем винт

Ручка вставлена ​​в металеві полози, щоб її вийняти, необхідно подати корпус ручки плоскою викруткою по ходу автомобіля, як показано стрілкою.

сдвигаем корпус

Ручку з корпусом більше нічого не тримає. Залишилося від'єднати тягу замку. Вона кріпиться за допомогою пластикового фіксатора. Показано без дверної карти для наочності.

фиксатор

Щоб зняти фіксатор, досить підчепити його плоскою викруткою відповідної товщини і зрушити по тязі.

снимаем фиксатор

Тепер піддягаємо тягу, виводячи її із зачеплення з ручкою ...

выводим тягу

... і виймаємо ручку в зборі корпусом.

снимаем ручку

Нова ручка встановлюється на місце, попередньо встановлюємо в отвір тягу, використовуючи для цього гачок або шестигранний ключ відповідного розміру.

крючок для фиксатора

За допомогою гачка кріпимо фіксатор тяги.

Встановлюємо корпус ручки на пази, посунувши максимально назад, і прикручуємо корпус гвинтом з хрестовою головкою.

ставим ручку

Ставимо на фіксатори пластикову кришку.

ручка и крышка

Вся робота може зайняти від сили 10-15 хвилин, якщо під рукою будуть необхідні матеріали та інструменти.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.