Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Промивання системи охолодження Ланос, не працює піч

24.06.2021 | Lanos

При тривалій експлуатації Деу Ланос можна зіткнутися з однією досить серйозною проблемою – перестає нормально працювати піч. Особливо це буде актуально з настанням холодів.

Головна причина, по якій виникають проблеми з піччю – забивання системи охолодження. Відбувається це унаслідок використання неякісної охолоджувальної рідини, появи продуктів зносу системи, утворення осаду.

Стан бачка і антифризу поганий

Якщо своєчасно не виправити ситуацію, то надалі можливе забивання радіаторів – як основного що відповідає за роботу системи охолодження, так і радіатора печі.

Щоб уникнути подібних негативних наслідків систему охолодження періодично слід промивати, а також своєчасно проводити заміну охолоджувальної рідини.

При виборі антифризу слід звертати увагу на його тип, щоб випадково не змішати несумісні рідини. Це може повністю вивести з ладу систему охолодження і привести до необхідності дорого і складного ремонту.

Як швидко промити систему охолодження Деу Ланос

Для промивання системи охолодження знадобиться запас дистильованої води і лимонна кислота. Також у кінці знадобиться новий антифриз для заливки.

Виконати усі необхідні роботи можна у декілька етапів:

  • Ставимо машину так, щоб передня частина виявилася трохи нижче задньої.
  • Відкручуємо зливну пробку радіатора охолодження і чекаємо доки стече уся рідина.

Відкручуємо пробку радіатора

  • В даному випадку помітно, що охолоджувальна рідина Деу Ланос вже вимагала заміни, оскільки її колір сильно змінився, став коричнево-чорним.

Охолоджувальна рідина брудна

  • Розводимо лимонну кислоту в дистильованій воді.

Розводимо лимонну кислоту

  • Заливаємо розчин в систему охолодження.

Заливаємо розчин в систему

  • Запускаємо двигун і чекаємо доки рідину добре прогріється, включаємо також роботу печі.
  • Після цього зливаємо розчин і промиваємо систему дистильованою водою.

Бачок після промивання

  • Заливаємо новий антифриз в достатній кількості, заводимо автомобіль і чекаємо доки рідина пройде по системі, при необхідності доливаємо рідину до потрібного рівня.

Таким чином можна досить швидко провести промивання системи охолодження Деу Ланос. Це дозволить продовжити термін служби її елементів, а також відновити нормальну роботу печі. Радіатор печі почне краще нагріватися, а значить і в салоні стане тепліший.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Промивання системи охолодження Ланос, не працює піч"

Відгуки: 0
Оцініть статтю:
.