Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00
RU | UA
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*✓ Огромный выбор ✓ Гарантия ✓ ⏩ Подбор запчастей Шевроле, Дэу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Велика витрата палива Деу Сенс, економимо на бензині

17.07.2019 | Sens

Купуючи Daewoo Sens, ми за замовчуванням погоджуємося на витрату палива в районі 10 літрів по місту. Багатьох це не влаштовує. Звичайно, десятирічна Ауді 80 просить менше і показує кращу динаміку. Сперечатися про те, що раціональніше, свіжий Сенс, або іномарка з незрозумілою історією, ми не станемо. Ми станемо думати, як привести витрату палива Daewoo Sens з мелітопольським мотором в межі норми.

Витрата палива — мінімум

Практика показує, що люди, які дотримуються певних правил, витрачають на бензин менше грошей. Причому різниця в чеках може бути мало не вдвічі. Навіть на Сенсі.Ось тільки деякі правила, які допоможуть заощадити не одну тисячу гривень тільки на паливі.

 1. Тиск у шинах. Про це знають всі, але мало хто перевіряють на практиці. Доведено, що зниження тиску в шинах на 0,4 мПа призводить до збільшення витрати палива на 10%. Тобто, якщо наш Сенс просив 10 літрів в місті, то зі зменшеним тиском в колесах він стане просити все 11 літрів. Чим менше тиск, тим вище витрата.
  давление

 2. Прогрів. Ви ще прогріваєте двигун на холостих? Тоді вам потрібно знати, що при прогріванні в режимі холостих обертів мотор Сенса споживає близько 2,2 л бензину на годину. До тих пір, поки антифриз не прогріється до робочої температури, вкрай небажано рухатися швидше 50 км / год. В іншому випадку ми втрачаємо три чверті палива.
  температура

 3. Вікна та багажники. Аеродинаміка — це складна наука. Проте кожен власник Daewoo Sens може переконатися в тому, що відкриті вікна призводять до збільшення витрат на бензин приблизно на 7-9%. Такі ж показники по безглуздій витраті бензину досягаються, якщо неправильно скласти речі на багажник на даху. Плюс до цього, давайте перевіримо сам багажник. Кожен зайвий кілограм теж впливає на витрату палива.
  окна и багажники
   

 4. Заправки. Чим гірше паливо, тим більша витрата. Експериментуймо з заправками та віддавати перевагу тим, у яких якість бензину хоча б номінально збігається з допустимим. Мережеві заправки рідко дозволяють собі продаж «лівого» бензину, тому отруїти мотор там практично неможливо.
  заправки

   

 5. Нейтралка. Ми ж пам'ятаємо, що на холостих мотор Сенса споживає 2,2 л на годину. Це означає, що під час спуску з гірки з включеним мотором на нейтральній передачі ми витрачаємо ті ж два літри дорогого бензину на годину. Якщо не вимикати передачу, то накат дозволить заощадити бензин, при цьому скоротити гальмівний шлях (при необхідності) на 20%.

   

 6. Тактика. Якщо ви не таксист, то ви не знаєте, що на швидкості 60 км / ч наш Daewoo Sens вимагає мінімум палива при прогрітому моторі. На тривалих дистанціях, за містом, в тому числі, просто розганяємо до 75-80 км / ч, прибираємо ногу з педалі газу і потихеньку скидаємо швидкість до 60 км / ч. Після цього акуратно і плавно додаємо обертів і доводимо швидкість до 80 км / ч. 

 7. Користуємося коробкою передач правильно. Практика водіння Daewoo Sens показує, що пересування на п'ятій передачі ніяк не шкодить двигуну. Рушати можна з першої, але потім швидко перемикатися на третю, а на п'ятій, навіть в умовах складного трафіку, можна рухатися зі швидкістю в районі 50 км / ч.

А тепер про фірмові болячки Daewoo Sens.

Причини високої витрати на Daewoo Sens

Якщо ми проаналізували свою манеру водіння і вона виявилася не надто агресивною, візьмемо в руки манометр і виміряємо тиск в шинах. Дві атмосфери — це норма. Тепер викрутимо свічки та подивимося на їх стан.

свечи

Вони можуть багато чого сказати про стан двигуна в цілому. 

Світлі і без нагару електроди свічки відправлять нас за пошуком причин високої витрати в систему харчування. Крім цього, варто перевірити:

 • чистоту повітряного фільтра;

 • роботу форсунок;

 • стан лямбда-зонда і каталізатора в принципі;

 • перекошені ролики ременя приводу додаткових агрегатів;

 • як себе почуває паливний фільтр в паливному модулі;

 • тиск в паливній рампі.

Тиск в паливній рампі можна перевірити самому. Для цього потрібен манометр, трійник і пара шлангів зручної довжини та відповідної товщини. 

У нормальних умовах роботи тиск в системі не повинно бути менше ніж 2,5 атмосфери на холостих обертах. Якщо обороти збільшити, тиск підніметься до 3-3,5 атмосфер. Якщо показники тиску інші - перевіряємо паливний насос і редукційний клапан паливної рампи. Насос зобов'язаний видавати близько 4-5 атм на виході, а за утримання тиску в паливній рампі відповідає редукційний клапан.

Коли ми перевірили тиск в паливній рампі, але витратою палива ми ще не задоволені, можна перевірити модуль запалювання. Часто трапляється, що він винен в пропусках іскри в 1-2 або 3-4 циліндрах. Про це може розповісти сканер, підключений до діагностичного роз'єму.

Крім цього несправність модуля можна виявити за кольорами нагару свічок. Якщо нагар різного кольору, значить іскра в циліндрах з темнішими свічками надходила нерівномірно. 

Висновки

Якщо ми помітили ненормальний витрата палива на нашому Daewoo Sens, в першу чергу перевіряємо:

 1. Тиск в шинах.

 2. Тиск в паливній рампі та продуктивність паливного насоса.

 3. Оцінюємо свій стиль їзди.

 4. Перевіряємо стан свічок.

 5. Вибірково ставимося до заправок, віддаємо перевагу великим мережевих станцій.

 6. Вивішуємо кожне колесо і перевіряємо його на предмет вільного обертання. Пошкоджена гальмівна колодка, підшипник маточини або інша несправність, яка веде до утрудненого обертанняутрудненого обертання, викликає збільшення витрати палива на 10-13%.

 7. Модуль запалювання. 

 8. Стан ГРМ і теплові зазори.

 9. Повітряний і паливний фільтри.

Також має значення пробіг двигуна та автомобіля в цілому, але витрата палива, як показує практика, визначає власник своїм ставленням до машини та до витратних матеріалів. 

Розкажіть друзям

» Всі новини


.