Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00
RU | UA
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*✓ Огромный выбор ✓ Гарантия ✓ ⏩ Подбор запчастей Шевроле, Дэу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Заміна ламп в протитуманних фарах Шевроле Авео Т250

26.09.2019 | Aveo

Спочатку на Chevrolet Aveo в кузові Т250 з заводу були встановлені галогенові лампи протитуманні фари. Навіть в тому випадку, коли в фарах головного світла стоять стандартні галогенові лампи, противотуманки не виділяються особливою світлосилою. 

 

Які лампи краще поставити в протитуманки

З заводу автомобіль укомплектований двома лампами потужністю 55 Вт з цоколем Н3. Колірна температура цих ламп становить приблизно 4500 Кельвінів, з яскраво вираженим жовтуватим відтінком.

 

Щоб світло від протитуманок було більш якісним, бажано встановити світлодіодні 12-вольтові лампи з таким же цоколем з температурою світіння близько 6000 кельвінів. 

світлодіодні лампи

Це яскраве біле світло, яке відповідає за колірною температурою ксеноновим газорозрядним лампам. Світлодіоди набагато яскравіше і витриваліше, ніж звичайні галогенові лампи, а по потужності можна підібрати як низької потужності, так і високої, в залежності від уподобань.

перевірка лампи

 

Отже, для встановлення нових ламп необхідно купити пару нових, але світлодіодні лампи бажано використовувати тільки в парі з автоматичним регулюванням вихідної напруги. В іншому випадку при перепаді напруги в бортовій мережі, світлодіоди можуть вийти з ладу досить швидко.

регулятор

Знімаємо старі лампи з протитуманних фар

Для заміни ламп бажано використовувати підйомник, оглядову яму або естакаду. Якщо ж такої можливості немає, доведеться піднімати автомобіль на домкраті для зручності заміни. 

поддомкрачиваем

Щоб зняти лампи, досить рукою відкрутити пластиковий ковпак з тильного боку протитуманки, провернувши його проти годинникової стрілки.

ковпак

Тепер ми отримуємо доступ до проводів і самої галогенової лампі. 

ковпак знятий

Провід просто роз'єднується на клемному з'єднанні, це плюсової провід, а мінусовій контакт знаходиться на цоколі лампи.

знімаємо провід

Важливо переконатися в тому, що плюс подається саме на дріт, а не на цоколь. В іншому випадку регулятор вихідної напруги може згоріти.

клема

Лампа кріпиться за допомогою пружинного фіксатора, який потрібно підчепити рукою і витягти лампу з корпусу фари.

виймаємо лампу

Збираємо світлодіоди і регулятор напруги

Без регулятора напруги світлодіодна лампа буде працювати, але при стрибку напруги в бортовій мережі вище 12 В світлодіоди можуть просто згоріти. Тому до кожної лампи необхідно додати регульований обмежувач навантаження.

регулятор з тилу

Регулятор виставляється поворотом резистора.

на вході

Для регулювання можна використовувати дві звичайні батарейки на 9 В, з'єднавши їх послідовно, що в підсумку дасть на виході близько 15-17 Вольт в залежності від ступеня розрядки батарей.

налаштування регулятора

Перевіряємо напругу за допомогою мультиметра на виході з регулятора. Напруга не повинна перевищувати 12 В, регулятор тепер буде стабілізувати напругу і не допустить перегорання лампи при стрибках напруги в мережі.

напруга

Після монтажу регулятора вихідної напруги на лампи можна приступати до установки нових ламп, попередньо захистивши регулятор термоусадкою.

термоусадка

Контролюємо положення цоколя — округлий виріз повинен дивитися вниз, квадратний виріз з протилежного боку цоколя дивиться вгору.

розташування напрямних

Таким чином встановлюємо праву і ліву лампи, підключаємо дроти і защипуємо фіксатор. Після перевірки підключення можна встановлювати пластикові ковпачки, провертаючи їх за годинниковою стрілкою.

перевірка втф

Після установки перевіряємо працездатність ламп протитуманних фар.

Розкажіть друзям

» Всі новини


.