Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-17:00
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*RU | UA
☎ +38 093 17-03-007
☎ +38 067 80-02-002
☎ +38 097 21-90-504
☎ +38 095 91-25-905
✓ Величезний вибір ✓ Гарантія ✓ ⏩ Підбір запчастин Шевроле, Деу
КошикВи вибрали: 0 товарів

Заміна магнітоли Ланос

29.11.2019 | Lanos

Електроніка розвивається швидше, ніж автомобільний транспорт. Тому частина власників Daewoo Lanos і Sens хоче оновити свої магнітоли. Не дивно, оскільки навіть звук на носії CD рідко зустрінеш в сучасній головний установці.

Заміна магнітоли на Ланосі і Сенсі — оптимальний варіант оновлення мультимедійної системи.

Як замінити магнітолу на Ланосі і Сенсі

Теоретично все просто — виймаємо стару, вставляємо нову. Однак тут є ряд нюансів, які варто врахувати. Наприклад, сьогодні ціна пристрою формату 2DIN на вторинному ринку не особливо кусається, а виглядає таке головний пристрій дуже непогано.

2Din

До того ж має набагато більше функцій.

Наприклад, на дводінові головні пристрої можна запросто встановити навігатор, підключити до них камеру заднього виду і наростити багато інших корисних і приємних функцій.

Але для початку потрібно зняти стару магнітолу. Знімається вона просто. Для цього потрібно насамперед демонтувати U-подібну накладку. Це можна зробити або руками, або будь-який пластиковою карткою.

накладка

Знімаємо лицьову панель старої магнітоли.

панель

Тепер ми отримали доступ до всієї центральної консолі. Бачимо поличку для дрібниці, бачимо кріплення старої магнітоли. У разі, якщо необхідна установка 2-динової магнітоли, потрібно буде демонтувати поличку і установчу шахту Старої магнітоли.

консоль

Шахта заводської магнітоли кріпиться двома саморізами до ребер жорсткості центральної консолі.

кріплення

Проте знімати її немає необхідності, якщо ми будемо встановлювати пристрій стандартного розміру в 1DIN.

Піддягаємо корпус магнітоли і виймаємо її з шахти.

виймаємо

Акуратно відключаємо роз'єм антени і основний коннектор.

роз'єми

Виймаємо магнітолу.

магнітола

Тепер потрібно визначитися з тим, яка контактна колодка встановлена на нашому автомобілі. Від цього буде залежати простота підключення. Якщо це стандартний євро-роз'єм — нам пощастило.

роз'єм

Тоді просто підключаємо нову магнітолу і встановлюємо її на місце.

нова магнітола

Розпіновка магнітоли Деу Ланос

Більшість головних пристроїв мають такі роз'єми, тому буде достатньо просто підключити нову магнітолу і встановити її на місце.

Але так буває не завжди. На Сенсах і Ланосах може бути встановлений коннектор декількох типів:

 1. DAEWOO AKF-8846, AKF-8847.
  терморегулятори 1

   

 2. DAEWOO AKF-9255V.
  распиновка2

   

 3. DAEWOO AKF-9255XV.
  распиновка3

   

На всі Ланоси польської збірки з заводу встановлювали таку магнітолу.
штатна

 

А ось її штатна терморегулятори.
штатна терморегулятори

 

Такий роз'єм повинен підключатися до будь Ланосу або Сенсу випуску після 2000 року. Якщо роз'єм інший, необхідно купити перехідник. Виглядає він так.

перехідник

А ось ще один варіант розпіновки заводського роз'єму Деу Ланос, який має відмінності від деяких інших. Це залежить від місця складання конкретного автомобіля.

схема

Ситуація складніша, коли штатна контактна колодка обрізана. В цьому випадку доведеться продзвонювати кожен контакт окремо і приєднувати дроти згідно розпіновці, зазначеної на схемі тієї магнітоли, яку ми будемо встановлювати.

распин

Щоб виявити потрібний дріт у штатній косі проводів або в колодці, необхідно мати лише пробник для електропроводки або 12-вольтів лампочку з припаяними проводами.

перевірка проводів проводиться в такому порядку: < /span> < / p>

 1. Знаходимо основний провід живлення при вимкненому запаленні. Один контакт пробника ставимо на масу в будь-якому зручному місці, далі проходимо по всій косі проводів. Той дріт, на якому лампочка пробника загориться, і буде основним живильним проводом, +12 В при вимкненому запаленні.

 2. Тепер шукаємо —12В. Для цього один контакт пробника підключаємо до знайденого плюсового проводу, другим контактом продзвонюємо всю косу. Той провід, на якому лампа загориться, і буде мінусовим, —12 В В косі.

 3. Проворачиваем ключ запалювання в положення АСС. Шукаємо дріт, на який подається напруга при такому положенні ключа запалювання таким же чином.

 4. Шукаємо провід підсвічування. Для цього включаємо габарити і проходимося по косі пробником. Для впевненості вимикаємо габарити, коли знайшли потрібний провід, якщо лампа пробника згасла, це він.

 5. Тепер розбираємося з динаміками. Якщо не вдається їх знайти ні по одній із зазначених вище схем, продзвонюємо косу наступним чином. Мінус пробника вішаємо на мінус антени (зовнішній контакт). Проходимся пробником по косі проводів і слухаємо характерне потріскування в динаміках. Відзначаємо дроти, які відповідають кожному з чотирьох динаміків.

 6. Перевіряємо полярність підключення динаміків. Правильне підключення буде супроводжуватися рухом дифузора динаміка назовні. Якщо при підключенні дифузор сіпнувся всередину — міняємо полярність.

Таким чином можна швидко розібратися в распиновке магнітоли на Ланосі, якщо з якихось причин не вдалося використати стандартну контактну колодку.

Розкажіть друзям

» Всі новини

.