Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Оплата та доставка

Для зручності кожного з наших клієнтів інтернет магазин «ШевиАвто» пропонує практичні способи оплати – як для приватних осіб, так і для великих організацій.

Готівкова оплата

Оплата готівкою здійснюється при отриманні замовленого товару зі складу транспортної компанії, що здійснює доставку. Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо перед оплатою переконатися у відповідності одержуваного товару, його стан та цілісності. І тільки після огляду здійснювати оплату.

  • Оплата готівкою при отриманні здійснюється тільки при замовленні на суму понад 250 гривень. При замовленні на меншу суму можлива тільки передоплата на карту Приватбанку.

 

  • Так само по 100% передоплаті реалізуються запчастини категорій «Оптика» і «Кузовні деталі».

Безготівкова оплата

Безготівкові операції здійснюються лише на умовах попередньої оплати за товар. Ви здійснюєте замовлення, оплачуєте його – ми виробляємо відвантаження.

Для фізичних осіб безготівкова оплата проводиться на карту Приватбанку. Виготовити її можна або особисто у відділенні, або через термінали банку, або ж за допомогою інтернет-сервісу «Приват24».

Юридичні особи оплачують замовлення згідно виставленого нами рахунку. По отриманні товару, ми надаємо його оригінал у паперовому вигляді та накладну.

Увага! Юридичним особам рахунок виставляється без урахування ПДВ!

Доставка

Замовлення, оформлені через інтернет магазин «ChevyAvto», доставляється у будь-яку точку України нашими партнерами - транспортними компаніями. Серед них – Нова пошта, Інтайм, САТ та інші. При оформленні, ви вказуєте місто призначення та відділення компанії-перевізника, на яке необхідно доставити товар.

Термін поставки оформлених у замовленні автозапчастин залежить від кінцевого місця призначення, а так само знаходження складу-партнера, з якого здійснюватиметься доставка. Зазвичай це займає не більше 1-2 днів. Рекомендуємо оформляти замовлення до 15-00. У цьому випадку, відправка буде здійснена в день замовлення, а отримати товар ви зможете вже на наступний день. Строки поставки запчастин «під замовлення» обумовлюються індивідуально в кожному випадку.

Вартість доставки залежить від кількох факторів:

  • Вага і габарити замовленого товару
  • Розцінок обраної транспортної компанії
  • Віддаленості місця отримання від місця відправки

Оплата здійснюється згідно з розцінками перевізника, на місці при отриманні.

Увага! Інтернет магазин «ШевиАвто» не здійснює доставку самостійно, а значить не несе відповідальність за якість послуг, наданих компанією-перевізником!

Рекомендуємо при отриманні ретельно перевіряти цілісність упаковки і стан доставленої запчастини.

У разі, якщо при транспортуванні нанесені явні пошкодження, всі претензії надсилаються безпосередньо транспортної компанії.

Інтернет магазин «ШевиАвто» завжди працює заради вигоди для своїх клієнтів. Уважно поставтеся до умов оплати і доставки, вибирайте ті з них, які вам підходять найбільше, а ми зі своєї сторони зробимо все для того, щоб отримання оформленого замовлення не принесло вам зайвого клопоту і незручностей.

 

Зворотній зв'язок: Відгуки; Зауваження; Побажання; Співробітництво

.