Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Черкаси СТО Шевроле і Деу

АРС Авто

Черкаси, ул. Первомайская, 1 «АРСавто» – это автосервисный комплекс, оснащённый самым новым оборудованием и технологиями. Основными приоритетами компании являются высокий уровень обслуживания клиентов и качества ремонта автомобилей при гибкой ценовой политике. Тел.: 067-472-53-55 : 067-474-25-26 : 0472 71-67-71

СТО ЮМОТОР

Черкаси, ул. Луценко, 6 СТО Юмотор проводит восстановления амортизаторов/стоек, помимо этого предлагаем ремонт моторов и ремонт ходовой части автомоболя. Гарантия, сервис, обслуживание, качество гарантируем. Тел.: тел. (098) 79-000-79 http://umotor.ck.ua

АНТ-АВТО-СЕРВІС Шевроле

Черкаси, уг. Чигиринская 58 В настоящее время мы специализируемся на следующих видах деятельности: комплексный кузовной ремонт и покраска автомобилей ТО и ремонт автомобилей продажа запасных частей и аксессуаров для автомобилей продажа и установка автостекол Тел.: (0472) 71-63-26 (0472) 71-69-42 (0472) 71-48-24 (0472) 56-10-80

СТО Скиф

Черкаси, ул. Крупской 1/1 СТО Скиф предлагает следующие услуги: Диагностика и ремонт Ходовой, Тормозных систем, Обслуживание и ремонт двигателей. Тел.: 0963766210 ; 0932636777

BOSCH автосервис Ньютон

Черкаси, вул. Смілянська, 131 . Наш автосервис является идеальным решением для постгарантийных авто, мы обслуживаем и ремонтируем авто разных марок, для этого используем высококачественное и сверхточное оборудование производства компании Robert Bosch GmbH. Тел.: 0472 65-39-93 Мобильный: +38 067-474-36-65, +38 067-472-85-00 http://newton-carservice.com.ua

Експлуатація та заміна запчастин на Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда в місті Черкаси

Проживаючи у великому або навіть маленькому місті, не завжди є можливість займатися пошуком такого СТО, яке задовольнило б нас по всім основним вимогам: віддаленість від дому, вартість робіт і якість їх виконання.

Але інтернет магазин «ШевиАвто» і тут готовий прийти вам на допомогу. На цій сторінці ми пропонуємо список СТО р. Черкаси, який допоможе вам остаточно визначитися зі своїм вибором по ремонту автомобілів Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда.

Тут ми зібрали тільки ті організації р. Черкаси, які неодноразово підтверджували рівень своєї кваліфікації і майстерність своїх співробітників.

Ми гарантуємо, що після відвідування будь-якого СТО з цього списку, кожен клієнт буде повністю задоволений по всіх позиціях. Не важливо, що вас цікавить: складний ремонт агрегатів або чергове технічне обслуговування. Кожну роботу представлені автосервіси виконають з повною відповідальністю і з турботою про свого клієнта.

Ми рекомендуємо ви користуєтеся

Отримати наші рекомендації не так вже й легко. Претендують на це автосервіси по всій країні проходять ретельну кваліфікаційну перевірку, лише після якої удостоюються права бути розміщеними на сторінках нашого сайту.

Навіть заміна гальмівних колодок вимагає певних умінь, та при проведенні перевірки ми враховуємо кожну дрібницю. І якщо ви обираєте рекомендовані нами СТО р. Черкаси, ви гарантовано отримаєте кращий сервіс і якісно виконану роботу.

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає особливого ставлення та уваги до деталей без винятку. Якщо ви хочете, щоб ваш залізний кінь служив довго і не підвів у відповідальну хвилину, до його обслуговування потрібно ставитися з великою відповідальністю.

Не користуйтеся послугами «гаражних» майстрів. Вони не несуть ніякої юридичної відповідальності за виконану роботу. І якщо в дорозі трапиться неприємність, вирішувати вам доведеться її за свій рахунок.

Черкаси – великий і складне місто. Тут є безліч різних сервісних станцій і авторемонтних майстерень з різним рівнем професійної підготовки фахівців. Не піддавайте ризику свій автомобіль, себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху!

Користуйтеся послугами перевірених автосервісів. Ми цю складну роботу вже провели. Вам залишається тільки скористатися результатами наших праць.

Додати СТО

.