Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Хмельницький СТО Шевроле і Деу

СТО "ВАШ АВТОСЕРВИС Шевроле и Дэу"

Хмельницький, ул. Институтская, 10/1 СТО специализируется на комплексном обслуживании автомобилей.Перечень услуг: ремонт рулевых реек и ремонт ходовой части автомобиля, замена жидкостей,фильтров,масел, ремонт электрооборудования, ремонт двигателей, КПП и многое другое. Тел.: (067)382-11-72, (0382)72-54-54

PROSTO-сервис Daewoo-Chevrolet

Хмельницький, ул. Кармелюка 1/1, Мы предоставляем комплекс услуг по сервисному ремонту автомобилей. В вашем распоряжении опыт наших механиков, в руках которых новый и специализированный инструмент. Доступные цены, могут вас приятно удивить. Тел.: (068) 852-09-49 (095) 823-23-69 (098) 018-16-12

Автосервіс "Говерла"

Хмельницький, проспект Миру, 41/4 Компанія "Говерла" докладає всі зусилля і старання для того, щоб наші послуги були завжди на високому рівні. У нас працюють професіонали своєї справи, виключно висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом. Тел.: (0382) 71-04-15 https://www.goverla.biz.ua

Ваш Автосервіс

Хмельницький, вулиця Інститутська, 10 Регулювання геометрії ходової частини, Очищення інжекторів,Ремонт ходової частини автомобілів Ремонт двигунів Електромонтажні роботи Компютерна діагностика Сервісне обслуговування Ремонт та обслуговування автоматичних трансміссій. Тел.: (098) 555-80-08 (067) 676-37-55

Автосервіс Думанський

Хмельницький, вул.ПРОСКУРІВСЬКОГО ПІДПІЛЛЯ 110 Автосервіс "Думанський" працює більше 20 років та має великий досвід роботи, що є гарантією якості виконання робіт і перевагою перед іншими СТО міста. Автосервіс займається ремонтом та комп'ютерною діагностикою легкових ав Тел.: 067 965 48 87, 777947, 094 981 69 47

Експлуатація та заміна запчастин на Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда в місті Хмельницький

Проживаючи у великому або навіть маленькому місті, не завжди є можливість займатися пошуком такого СТО, яке задовольнило б нас по всім основним вимогам: віддаленість від дому, вартість робіт і якість їх виконання.

Але інтернет магазин «ШевиАвто» і тут готовий прийти вам на допомогу. На цій сторінці ми пропонуємо список СТО р. Хмельницький, який допоможе вам остаточно визначитися зі своїм вибором по ремонту автомобілів Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда.

Тут ми зібрали тільки ті організації р. Хмельницький, які неодноразово підтверджували рівень своєї кваліфікації і майстерність своїх співробітників.

Ми гарантуємо, що після відвідування будь-якого СТО з цього списку, кожен клієнт буде повністю задоволений по всіх позиціях. Не важливо, що вас цікавить: складний ремонт агрегатів або чергове технічне обслуговування. Кожну роботу представлені автосервіси виконають з повною відповідальністю і з турботою про свого клієнта.

Ми рекомендуємо ви користуєтеся

Отримати наші рекомендації не так вже й легко. Претендують на це автосервіси по всій країні проходять ретельну кваліфікаційну перевірку, лише після якої удостоюються права бути розміщеними на сторінках нашого сайту.

Навіть заміна гальмівних колодок вимагає певних умінь, та при проведенні перевірки ми враховуємо кожну дрібницю. І якщо ви обираєте рекомендовані нами СТО р. Хмельницький, ви гарантовано отримаєте кращий сервіс і якісно виконану роботу.

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає особливого ставлення та уваги до деталей без винятку. Якщо ви хочете, щоб ваш залізний кінь служив довго і не підвів у відповідальну хвилину, до його обслуговування потрібно ставитися з великою відповідальністю.

Не користуйтеся послугами «гаражних» майстрів. Вони не несуть ніякої юридичної відповідальності за виконану роботу. І якщо в дорозі трапиться неприємність, вирішувати вам доведеться її за свій рахунок.

Хмельницький – великий і складне місто. Тут є безліч різних сервісних станцій і авторемонтних майстерень з різним рівнем професійної підготовки фахівців. Не піддавайте ризику свій автомобіль, себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху!

Користуйтеся послугами перевірених автосервісів. Ми цю складну роботу вже провели. Вам залишається тільки скористатися результатами наших праць.

Додати СТО

.