Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Луцьк СТО Шевроле і Деу

Автоцентр Плюс Chevrolet

Луцьк, вул. Мамсурова, 49 СТО «Автоцентр Плюс» выполняют следующие виды работ: ТО автомобиля. Ремонт ходовой части. Рихтовка и покраска автомобилей. Развал-схождение колес. Шиномонтаж, вулканизация. Замена масел и фильтров. Диагностика и ремонт двигателя. Тел.: 0332) 76 - 75 - 67 (0332) 76 - 72 - 94

СТО Стандарт ДЭУ-ШЕВРОЛЕ

Луцьк, вул. Львівська, 83 СТО «Стандарт” докладе максимум зусиль, щоб ваше авто працювало бездоганно. Наявність провідного світового обладнання, яке ми регулярно оновлюємо, дає нам можливість провести повну діагностику автомобіля та здійснити найскладніший ремон Тел.: (096) 447 97 77, (093) 213 97 77 http://stostandart.com.ua

РіоСТО

Луцьк, вул. Кафедральна, 16 Наші послуги: Ремонт двигунів Ремонт підвіски Автомийка Запасні частини Кузовні та зварні роботи Ремонт КПП Електрика Гальмівна система Заміна мастила та фільтрів Обслуговування кондиціонерів Комп’ютерна діагностика Тел.: 066 747 41 77, 098 177 17 73

Дукат Оіл

Луцьк, вул. Стуса 9 ДукатОіл автосервіс це більше 17 років досвіду в обслуговуванні автомобілів будь-яких типів.Спеціалізуємось на:Заміна масла і фільтрів: Повна заміна масла в АКПП:Гальмівна система: Охолоджувальна система: Шиномонтаж і ремонт дисків. Тел.: 050 150 55 00 / 0332 78 03 63 http://dukatoil.com

Прибалт Сервіс

Луцьк, вул. Ковельська 128 ; ВУЛ. КАРБИШЕВА, 1 Ми створили нашу компанію на базі кращих європейських технологій, в основі яких – високоякісне обладнання та інструмент. Здійснюємо сервісні та ремонтні роботи практично всіх післягарантійних автомобілів. Тел.: (050) 371 01 00 (050) 418 01 00 http://www.pribaltservice.com.ua

Експлуатація та заміна запчастин на Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда в місті Луцьк

Проживаючи у великому або навіть маленькому місті, не завжди є можливість займатися пошуком такого СТО, яке задовольнило б нас по всім основним вимогам: віддаленість від дому, вартість робіт і якість їх виконання.

Але інтернет магазин «ШевиАвто» і тут готовий прийти вам на допомогу. На цій сторінці ми пропонуємо список СТО р. Луцьк, який допоможе вам остаточно визначитися зі своїм вибором по ремонту автомобілів Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда.

Тут ми зібрали тільки ті організації р. Луцьк, які неодноразово підтверджували рівень своєї кваліфікації і майстерність своїх співробітників.

Ми гарантуємо, що після відвідування будь-якого СТО з цього списку, кожен клієнт буде повністю задоволений по всіх позиціях. Не важливо, що вас цікавить: складний ремонт агрегатів або чергове технічне обслуговування. Кожну роботу представлені автосервіси виконають з повною відповідальністю і з турботою про свого клієнта.

Ми рекомендуємо ви користуєтеся

Отримати наші рекомендації не так вже й легко. Претендують на це автосервіси по всій країні проходять ретельну кваліфікаційну перевірку, лише після якої удостоюються права бути розміщеними на сторінках нашого сайту.

Навіть заміна гальмівних колодок вимагає певних умінь, та при проведенні перевірки ми враховуємо кожну дрібницю. І якщо ви обираєте рекомендовані нами СТО р. Луцьк, ви гарантовано отримаєте кращий сервіс і якісно виконану роботу.

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає особливого ставлення та уваги до деталей без винятку. Якщо ви хочете, щоб ваш залізний кінь служив довго і не підвів у відповідальну хвилину, до його обслуговування потрібно ставитися з великою відповідальністю.

Не користуйтеся послугами «гаражних» майстрів. Вони не несуть ніякої юридичної відповідальності за виконану роботу. І якщо в дорозі трапиться неприємність, вирішувати вам доведеться її за свій рахунок.

Луцьк – великий і складне місто. Тут є безліч різних сервісних станцій і авторемонтних майстерень з різним рівнем професійної підготовки фахівців. Не піддавайте ризику свій автомобіль, себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху!

Користуйтеся послугами перевірених автосервісів. Ми цю складну роботу вже провели. Вам залишається тільки скористатися результатами наших праць.

Додати СТО

.