Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Полтава СТО Шевроле і Деу

СТО AutoPro Chevrolet

Полтава, ул. Дружбы, 10 Виды работ для всех марок автомобилей. Предлагаем услуги такие как : Кузовной ремонт, рихтовка, Покраска, Развал-схождение, Ремонт двигателя, Ремонт ходовой, Ремонт электрооборудования, Сварка. Тел.: 0996219977, 0682126050

СТО -24 Дэу и Шевроле

Полтава, ул. Зеньковская, 55 Виды работ для всех марок автомобилей. Балансировка и шиномонтаж Кузовной ремонт, рихтовка Покраска Полировка Развал-схождение Ремонт двигателя Ремонт КПП Ремонт легковых автомобилей Ремонт ходовой Ремонт электрооборудования. Тел.: 0676070804, 0994613525, 0995410524

СТО "Pit-Stop"

Полтава, ул.Парижской Комуны 36 А Станция технического обслуживания! Работа с организациями по безналичному расчёту! Круглосуточный режим роботы! Самые низкие цены! Диагностика, ремонт, шиномонтаж, рихтовка дисков. Тел.: (099) 245 95 25

СТО Динитрол

Полтава, ул Ковпака, 21-б На «СТО Динитрол» мы занимаемся полным циклом обслуживания автомобиля, который охватывает все узлы и детали, все возможные и «невозможные» жизненно важные системы Вашего автомобиля. Тел.: (0532) 50-97-26, 67-74-64 (067) 53-292-59 (050) 10-999-58

Автосервіс Bosch "Центр Полтава"

Полтава, Харківське шосе 13. Автосервіс Бош - краще технічне обслуговування! Це універсальні СТО для післягарантійних автомобілів. Пропонуэмо широкий спектр послуг! Тел.: + 38 (050) 405 58 80, +38 (067) 506 94 06, +38 (0532) 62 63 02 http://center.poltava.ua

Експлуатація та заміна запчастин на Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда в місті Полтава

Проживаючи у великому або навіть маленькому місті, не завжди є можливість займатися пошуком такого СТО, яке задовольнило б нас по всім основним вимогам: віддаленість від дому, вартість робіт і якість їх виконання.

Але інтернет магазин «ШевиАвто» і тут готовий прийти вам на допомогу. На цій сторінці ми пропонуємо список СТО р. Полтава, який допоможе вам остаточно визначитися зі своїм вибором по ремонту автомобілів Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда.

Тут ми зібрали тільки ті організації р. Полтава, які неодноразово підтверджували рівень своєї кваліфікації і майстерність своїх співробітників.

Ми гарантуємо, що після відвідування будь-якого СТО з цього списку, кожен клієнт буде повністю задоволений по всіх позиціях. Не важливо, що вас цікавить: складний ремонт агрегатів або чергове технічне обслуговування. Кожну роботу представлені автосервіси виконають з повною відповідальністю і з турботою про свого клієнта.

Ми рекомендуємо ви користуєтеся

Отримати наші рекомендації не так вже й легко. Претендують на це автосервіси по всій країні проходять ретельну кваліфікаційну перевірку, лише після якої удостоюються права бути розміщеними на сторінках нашого сайту.

Навіть заміна гальмівних колодок вимагає певних умінь, та при проведенні перевірки ми враховуємо кожну дрібницю. І якщо ви обираєте рекомендовані нами СТО р. Полтава, ви гарантовано отримаєте кращий сервіс і якісно виконану роботу.

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає особливого ставлення та уваги до деталей без винятку. Якщо ви хочете, щоб ваш залізний кінь служив довго і не підвів у відповідальну хвилину, до його обслуговування потрібно ставитися з великою відповідальністю.

Не користуйтеся послугами «гаражних» майстрів. Вони не несуть ніякої юридичної відповідальності за виконану роботу. І якщо в дорозі трапиться неприємність, вирішувати вам доведеться її за свій рахунок.

Полтава – великий і складне місто. Тут є безліч різних сервісних станцій і авторемонтних майстерень з різним рівнем професійної підготовки фахівців. Не піддавайте ризику свій автомобіль, себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху!

Користуйтеся послугами перевірених автосервісів. Ми цю складну роботу вже провели. Вам залишається тільки скористатися результатами наших праць.

Додати СТО

.