Пн-Пт 8:50-19:00 / Сб 9:00-16:00
RU | UA
Кошик
Ви вибрали: 0 товарів

Рівне СТО Шевроле і Деу

Ровно Авто

Рівне, ул. Київська 110а Вы непременно оцените современный сервисный центр, оснащеный новейшим оборудованием, который вместе с квалифицированным, специально подготовленным персоналом обеспечит Вам качественное выполнение работ в кратчайшие сроки. Тел.: (0362) 28-85-49, 28-85-50

СТО Engineparts Chevrolet

Рівне, ул. Нижнедворецкая, д. 41а У нас Вы можете сделать ремонт двигателя , провести диагностику и установить двигатель. У нас есть все, чтобы произвести качественный ремонт двигателя любой сложности. Тел.: +38(098)-909-66-76 +38(050)-558-58-13 http://www.engineparts.com.ua

BOSCH Car Service Chevrolet

Рівне, вул. Кобзарська, 85 СТО BOSCH Car Service, може обслуговувати і виконувати ремонт найбільшої складності! Незалежно від того, власником якого автомобіля ви є, на нашій СТО допоможуть вирішити будь-які запитання. Тел.: (0362) 46-06-06, (067) 362-43-25 або (050) 435-10-20 http://bosch-rivne.com

СТО Євро-Плюс

Рівне, вул.Олексинська 17а Наши услуги: Диагностика и ремонт ходовой части и двигателя Ремонт коробки передач Замена охлаждающей жидкости,тормозных колодок, ремня ГРМ, масла, амортизаторов Снятие-установка двигателя Снятие-установк Тел.: +38 098 124-48-43; +38 050 589-01-06; +38 097 757-31-53;

Володар Авто

Рівне, вул. Данила Галицького 27 ТОВ «Володар-Авто» пропонує швидке і професійне обслуговування автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Тел.: (036) 267-07-77

Експлуатація та заміна запчастин на Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда в місті Рівне

Проживаючи у великому або навіть маленькому місті, не завжди є можливість займатися пошуком такого СТО, яке задовольнило б нас по всім основним вимогам: віддаленість від дому, вартість робіт і якість їх виконання.

Але інтернет магазин «ШевиАвто» і тут готовий прийти вам на допомогу. На цій сторінці ми пропонуємо список СТО р. Рівне, який допоможе вам остаточно визначитися зі своїм вибором по ремонту автомобілів Деу Ланос, Сенс, ЗАЗ Віда, Матіз, Нексія, Нубіра, Шевроле Лачетті, Авео, Епіка, Еванда.

Тут ми зібрали тільки ті організації р. Рівне, які неодноразово підтверджували рівень своєї кваліфікації і майстерність своїх співробітників.

Ми гарантуємо, що після відвідування будь-якого СТО з цього списку, кожен клієнт буде повністю задоволений по всіх позиціях. Не важливо, що вас цікавить: складний ремонт агрегатів або чергове технічне обслуговування. Кожну роботу представлені автосервіси виконають з повною відповідальністю і з турботою про свого клієнта.

Ми рекомендуємо ви користуєтеся

Отримати наші рекомендації не так вже й легко. Претендують на це автосервіси по всій країні проходять ретельну кваліфікаційну перевірку, лише після якої удостоюються права бути розміщеними на сторінках нашого сайту.

Навіть заміна гальмівних колодок вимагає певних умінь, та при проведенні перевірки ми враховуємо кожну дрібницю. І якщо ви обираєте рекомендовані нами СТО р. Рівне, ви гарантовано отримаєте кращий сервіс і якісно виконану роботу.

Експлуатація сучасного автомобіля вимагає особливого ставлення та уваги до деталей без винятку. Якщо ви хочете, щоб ваш залізний кінь служив довго і не підвів у відповідальну хвилину, до його обслуговування потрібно ставитися з великою відповідальністю.

Не користуйтеся послугами «гаражних» майстрів. Вони не несуть ніякої юридичної відповідальності за виконану роботу. І якщо в дорозі трапиться неприємність, вирішувати вам доведеться її за свій рахунок.

Рівне – великий і складне місто. Тут є безліч різних сервісних станцій і авторемонтних майстерень з різним рівнем професійної підготовки фахівців. Не піддавайте ризику свій автомобіль, себе, пасажирів та інших учасників дорожнього руху!

Користуйтеся послугами перевірених автосервісів. Ми цю складну роботу вже провели. Вам залишається тільки скористатися результатами наших праць.

Додати СТО

.